דף הבית » שותפים עסקיים

שותפים עסקיים

עוד בתחילת דרכה בשנת 1975, הציבה מיקרוסופט לעצמה יעד ליצור תוכנה עבור המחשב האישי, כדי להעניק לאנשים כלים טובים יותר לבצע את משימותיהם במקום העבודה, במוסדות ההשכלה ובבית. קו המוצרים של מיקרוסופט כולל מערכות הפעלה של מחשבים אישיים, יישומי שרת לסביבות שרת/לקוח, יישומים עסקיים וצרכניים, תוכניות מדיה אינטראקטיביות, פלטפורמות אינטרנט וכלי פיתוח. מיקרוסופט מציעה גם שירותים מקוונים, ספרות בנושא המחשב האישי, וגם עוסקת במחקר ובפיתוח מוצרי תוכנה בטכנולוגיה מתקדמת.

Microsoft

Adobe היא ענקית תוכנה המתמחה בתוכנות בתחום עיבוד התמונה, עיצוב ווידאו, בהן: פוטושופ, פרמייר לאנשי הווידאו, אפטר אפקטס למקצועני העיצוב בווידאו, אינדזיין ואילוסטרטור למעצבי דפוס מקצועיים ואת האקרובט PDF, סטנדרט להעברת מסמכים בין מחשבים

Adobe

מיקרוסופט ישראל נוסדה בשנת 1989 כחברה בת של מיקרוסופט העולמית. החברה עוסקת בשיווק, יישום ותמיכה של מוצרי מיקרוסופט במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי ובתמיכה טכנית. לחברה יש בישראל גם מרכז פיתוח, בין היחידים מחוץ לארצות הברית. חברת מיקרוסופט ומייסדה ביל גייטס הובילו את מהפכת המחשוב האישי עם החזון של מחשב על כל שולחן ובכל בית. היום, עם מאות מיליונים של משתמשים ומחשבים אישיים ברחבי העולם מיקרוסופט ממשיכה להוביל את תעשיית התוכנה ולסלול דרכים חדשות להעשיר את חוויית המשתמשים ואת הדרך בה הם עובדים, לומדים וצורכים מידע ותרבות.

מיקרוספט ישראל

קוויקסופט בע"מ נוסדה בשנת 1990, החברה החלה בפיתוח המודעות בשימוש תוכנות מדף בינלאומיות ויישומם בשוק הישראלי. החברה ייצגה במשך שנים רבות בהצלחה את חברת Macromedia והשקיעה בגיור של אחת מהתוכנות הגרפיקה והעימוד FreeHand השימושית בשוק הגרפיקה בישראל. בשנה האחרונה החלה החברה בגיור תוכנות נוספות בפתרונות המיועדים לשוק -ה Enterprise. פעילות זו פסקה בעקבות האיחוד עם חברת Adobe. רכישת Macromedia ע"י חברת Adobe איחדה לאחר הרבה שנים את שתי החברות העוסקות בתחום העברת המידע והבידור תחת גג אחד. Adobe השלימה את רכישת Macromedia, מהלך מרחיק לכת המשפיע על כל תחום תוכנות הווידיאו, האנימציה, העיצוב והעיצוב באינטרנט והחליטה למנות את קוויקסופט כנציגה בישראל.

קוויקסופט

Prometric הנה חברה בינלאומי המתמחה בהסמכה למקצועות ההיי-טק. המרכז מספק שירותי הסמכה עבור חברות רבות (Microsoft, Comptia, Sun, Cisco ועוד). הנבחנים מקבלים את תוצאות הבחינה במקום. ל- Prometric כ- 2400 מרכזי בחינות ב- 130 ארצות, אשר מוסמכים להעביר בחינות הסמכה.

Prometric

חברת Pearson VUE הנה ספקית בחינות אלקטרוניות המפעילה כ 5000 מרכזי בחינות ב- 165 מדינות בולעם.

Pearson VUE